column

Live Coverage of 2004 Pro Tour Seattle

  • Print
Team Player Seed
$ Mir Hoh, Hans Joachim A
Zink, Daniel B
Muller, Andre C
$Mir II Jersch, Alexander A
Magera, Markus B
Henke, Tobias C
:B Aten, Timothy A
Szleifer, Gadiel B
Pelcak, John C
1nz Sacal, Alexander A
Brown-santirso, Julian B
Ramos, Luis C
Acidulantes Alcaraz Coca, Aniol A
Dominguez Gomez, Javier B
Merce Perez, Josep C
Antoine Ruel Nassif, Gabriel A
Ruel, Antoine B
Ruel, Olivier C
Avenue Ghetto STREET BOYS Schneider, Justin A
Krzywicki, Michael B
Long, Michael C
Bamf Piekarski, Chris A
Jacob, Michael B
Higdon, Nigel C
Bearl Anathema Sullivan, Owen A
Dolbeer, Jed B
Weil, Noah C
Beat Valley Boyes, Richard A
Diamant, Daniel B
Robertsen, Christian C
Bipolar Bears Toratani, Charles A
Young, Dane B
Dunn, Matt C
Blunt Force Trauma Benefield, Kevin A
Danziger, Tim B
Pakis, Paul C
Bmh Wong, Brian A
Linderson, Matt B
Kung, Hao C
Bold Calimero Sisters Saavedra, Felipe A
Preyer, Thomas B
Benedikt, Stefan C
Bottom Set Williams, David A
Reeves, Neil B
Maher, Robert C
Cosmic Tones for Mental Therapy Harvey, Eugene A
Cuneo, Andrew B
Wise, J Gary C
Cracker Barrel Faruzzi, Austin A
Batarseh, Sammy B
Muranaka, Aaron C
Crazy with the Cheese Whiz laclaire, larry A
Schwartz, Greg B
Bouricius, Zach C
Cult of the Beard Gundersen, Thomas A
Kvalo, Tarjei B
Bakke, Geir C
Dead Money Lau, Terry A
Thicke, Michael B
Radonjic, Peter C
Dragonkind Melgar, Jorge A
Wong, Javier B
Barrios, Ronie C
Dragonquest Daoust, Guillaume A
Elarar, Jasar B
Cardin, Guillaume C
Evolution Miller, Patrick A
Keaten, Chase B
Job, Jonathan C
Ferreal and the Echoing Trut Kilgore, Jesse A
Ferrara, Michael B
Christopher, Grant C
Finding Jaba Ostrovich, Diego A
Romão, Carlos B
Karsten, Frank C
Freestyle for Rebel Souls Vega, Albert A
Sans, Josep M. B
Sierra, David C
Funf gegen Willi Dobry, Benjamin A
Krautmann, Wenzel B
Sander, Andreas C
Gallop's Comics & Games Page, Kanon A
Denmark, Brad B
McGraw, Bryan C
gameforce.nl wessels, thijs A
hoof, jorryt B
van den Broek, Victor C
Get a life Degrou, Loic A
Peset, Alexandre B
Desprez, Kevin C
Greyjoy Will, Robert A
Pech, Rene B
Schraut, Andreas C
I Blame Bung Hurd, Adam A
Elgar, Jeremy B
Page, Nick C
Illuminati Gary, Justin A
Mowshowitz, Zvi B
Shvartsman, Alex C
Jeff, Jordan and Gabe Cunningham, Jeff A
Walls, Gabe B
Berkowitz, Jordan C
Lotus Noir Menard, Antoine A
Labarre, Nicolas B
Hamon, Yann C
Ludipia caumes, benjamin A
Baussaron, Pierre B
bornarel, nicolas C
Mach 3 Power Rangers Major, Mike A
Barltrop, Steve B
Rigby, Neil C
Masters of the Universe Leader-Smith, Alex A
Chan, Robbie B
Tse, Jay C
Men of Leisure Van Sickle, Joe A
benanzer, andrew B
Leclaire, Matthew C
Mexican Big Slick Ellis, Randy A
Wolf, Andrew B
Rhodes, Brooks C
Moin Moin Herold, Jim A
Johannsen, Dennis B
Refsdal, Gunnar C
Monster Rod Deux Webster, Jason A
Thompson, Gerry B
Taylor, Dale C
Moore Ice Time Krayenhoff, Joss A
Herder, David B
Woolley, Tyler C
Mort Subite Akritas, Pavlos A
Da Costa Cabral, Bernardo B
Siron, Geoffrey C
Must be a PRO! Talim, Gary A
Rubin, Ben B
Ho, Ken C
my little Pony Mangner, Sean A
Faulkner, Brant B
Moskovich, Valentin C
No Links betti, alessandro A
Chiera, Luca B
Dal Farra, Gionata C
No mas Pinguinos Roca Alcaraz, antonio A
Garcia Copete, David B
Bernabeu-Edo, Jesus C
No.1 Lee, Wan-Woo A
Lee, Ji-Hoon B
Lee, Sang-ryeol C
Original Slackers Smith, Jake A
Crnobori, Lovre B
Osterberg, Rickard C
Outta Left Field Herring, Bret A
Molasky, Scott B
Maraj, Wade C
Pants Pants Revolution Pan, Phimus A
Prosak, Adam B
Davis, James C
Passion of the Ken Russell, Kenneth A
gustafson, matt B
Wu, Timothy C
Peter Paul + Scary Guevin, Peter A
Rietzl, Paul B
Guevin, Thomas C
Phoenix Foundation Budde, Kai A
Blume, Marco B
Baberowski, Dirk C
Pocket Rockets Russell, Paul A
Derro, Joseph B
Wood, Matthew C
Priests of Titania Hron, Mike A
Allbright, Bob B
Severa, Matt C
Pro castle Team Velasco, Fernando A
Maestro, Roberto B
Blazquez, David C
Ranko Bongo Slim Boy Lefranc, Florent A
Ranque, Wilfried B
Barbero, Jose C
Rendy Go!! Oiso, Masashi A
Mori, Katsuhiro B
Osawa, Takuya C
S.a.i Shimura, Ichirou A
Ibamoto, Masami B
Arita, Ryuuichi C
Shenanigans Lebedowicz, Osyp A
Sullivan, Patrick B
Horvath, Adam C
Silverhawks Pateros, Ioannis A
Filipakis, George B
Skounakis, Kostas C
Simeon Inc. Lane, Adam A
Thompson, James B
Lundquist, Eric C
Make Fetch Happen Goldman, Matt A
Thompson, Mike B
Pettinger, Kevin C
Something Amazing! Tamblyn, Mitchell A
Heiss, Nathan B
Wagener, Joshua C
Something Cool Jorstedt, Mattias A
Levy, Raphael B
Hovi, Tommi C
System Currence, Bryce A
Bunsongsikul, Ped B
Gilson, Frank C
T.O.L. = N. oka Morita, Masahiko A
Fujita, Tsuyoshi B
Fujita, Osamu C
Team Burkas Herzog, Nicolai A
Jonsson, Anton B
Nieminen, Tuomo C
Team Geddes De Rosa, Antonino A
Stark, Ben B
Hoaen, Richard C
Team Name Nelson, Sam E A
Tibbles, Daniel C. B
Worth, Tom S C
Team Niccolo Macchiavelli Verbeken, Dirk A
Dictus, Mark B
Verhulst, Johan C
Team Swan Swan, Gregory A
Swan, Tom B
Swan, Brad C
Team Work with Josh Rubin, Matthew A
Sigrist, Mike B
Smith, Joshua C
Thaaaat's Me Fennell, Chris A
Stead, Bill B
Gindy, Charles C
The 13th Step Finkel, Jon A
Kibler, Brian B
Froehlich, Eric C
The 3 Tokens Live Performanc Grimal, Nicola A
Palumbo, Rocco B
Favaro, Thomas C
The American Way Krempels, Craig A
Sonne, Jonathan B
Fabiano, Gerard C
The Brave Little Toaster gray, corbett A
Marsh, Corwin B
Ginn, Michael C
The Brockafellars Parker, Brock A
Jensen, William B
Linde, Matt C
The Champ is so stupid Gomersall, Sam A
Herberholz, Mark B
Zajdner, Mark C
The Max Fischer Players Frayman, Igor A
Ravitz, Joshua B
Pikula, Chris C
The Money Makers Leiva, Edgar A
Dominguez Roldan, Fernando B
Domínguez Roldán, Alfredo C
The Unusual Suspects Brucker, David A
Hein, Dirk B
Blech, Reinhard C
Tight Ship Chan, Eric A
Ferraro, Anthony B
Handfield, Mike C
Tj-1000 Vallin, Hannu A
Lindroos, Jani B
Karppinen, Jesse C
toernooicentrum.nl/faal Snepvangers, Bram A
Warmenhoven, Ruud B
Deurloo, Didier C
toernooicentrum.nl/krak van Aerde, Thijs A
Spijker, Jarno B
van Ruth, Eelco C
Tomtom.com Komuro, Shuu A
Yokosuka, Tomohiro B
Kaji, Tomohiro C
Tool Time Glavin, Lucas A
Stavola, Kate B
Lynch, Brian C
Troll Ecstatic Costigan, Jill A
Melnikow, Alex B
Chambers, Adam C
Truck Oasis Vanderbeek, Aaron A
Lynn, Nicholas B
Chadha, Carlos C
Truly Lazy Men Tsang, Gabriel A
Rood, David B
Tsang, Terry C
Two Red Heads and Stepchild Mabry, Chris A
Gray, Andrew B
Meyerson, Jeffrey C
twoPG Tabak, Matt A
Krumick, Shannon B
Bucknell, James C
Uff! Rohde Mow, Asger A
Myrvig, Peter B
Sibast, Rasmus C
Undercover Normal People White, Jeremy A
Cataldo, John B
Brooks, Craig C
Veni Vidi Vici Canavesi, Emanuele A
Minieri, Dario B
Sbrozzi, Luigi C
Von Dutch Remie, Jeroen A
Wiegersma, Jelger B
Cornelissen, Kamiel C
We Q'd at the Mall mirbegian, zareh A
Ayala, Hermes B
Levin, Eugene C
Wonder Twins & Gleek Peatross, Mason A
simmons, leland B
Peatross, Fletcher C
www.impulsemagic.com Fuller, Ryan A
Boeken, Noah B
Benafel, Chris C
www.shop-fireBall.com2 Ishida, Itaru A
Ikeda, Tsuyoshi B
Okamoto, Jin C
Your Move Games Kastle, Darwin A
Humpherys, David B
Dougherty, Robert C
You're retired Tan, Hong A
Davis, Owen B
Avitollo, Anthony C
Zombie Pirate Ninja Robots Engle, David A
Engle, Ben B
Woo, Warren C
  • Planeswalker Points
  • Facebook Twitter
  • Gatherer: The Magic Card Database
  • Forums: Connect with the Magic Community
  • Magic Locator